Smart Walker Recycled Canvas Eco Gri Barefoot Çocuk Ayakkabı (23Y035PSMRTCNVSGRI)

Fiyat : $89.99(KDV Dahil)

YENİ SMART WALKER RECYCLED CANVAS
DOĞA İÇİN YEŞİL DEVRİM BAŞLIYOR!

 

Üstün kaliteli, doğal ve %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Recycled Canvas ile atılan her minik adım, gelecek için büyük adımlar demek. Hopfrög Kids, Smart Walker Recycled Canvas serisinde kullandığı çevre dostu malzemeler ile 667 ton suyu kurtararak gelecek için güçlü bir adım atıyor.3F BAREFOOT ÖZELLİKLİ YENİ RECYCLED CANVAS SERİSİ


Yalın ayak yürüyormuşçasına ayakları rahat ettiren barefoot tasarımı ile yeni Smart Walker Canvas serisi. Miniklerin sağlıklı gelişimi her şeyden önemli.

KOLAY VE ERGONOMİK KİLİTLİ AYAKKABI DİLİ: HOP-CLICK TONGUE


Minikler ayakkabısını giyerken dil kısmı giyimi asla zorlaştırmaz, katlanıp içeriye kaçmaz, rahatsızlık vermez. Çünkü kilit sistemi ile dili tutar, kaydırmaz.

AKILLI CIRT SİSTEMİ: WING VELCROS DUO


Çocuk dostu Hopfrög Kids’in özel olarak tasarlandığı iki kanatlı akıllı cırt sistemi Smart WingVelcros Duo ile yeni ayakkabı giymeye başlayan minikler bile tek başına ayakkabı cırtını nereden açacağını bilir, tek hamlede açar ve kolaylıkla ayağına giyer.

ORTHOFLEX® AYAK PEDİ İLE ÜSTÜN KONFOR


%100 geri dönüştürülmüş özel OrthoFlex® teknolojisi ile üstün konfor sağlayan ayak pedi, Smart Walker Canvas serisinde!

 

Ayakkabı

 

<

YENİ SMART WALKER RECYCLED CANVAS

DOĞA İÇİN YEŞİL DEVRİM BAŞLIYOR!

RAHAT,AKILLI VE ÇEVRECİ

Hopfrög Kids, geri dönüştürülmüş malzeme tercihi ile 677 ton suyu kurtararak minik ayaklar aşkına dünyaya hediye ediyor.

ÇEVRE DOSTU MALZEME

Üstün kaliteli, doğal ve %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Recycled Canvas ile atılan her minik adım, gelecek için büyük adımlar demek.Hopfrög Kids, Smart Walker Recycled Canvas serisinde kullandığı çevre dostu malzemeler ile 667 ton suyu kurtararak gelecek için güçlü bir adım atıyor.Gelin, Recycled Canvas ile hep birlikte su tüketimini ve karbon ayak izini azaltalım, çevre dostu miniklerimizin geleceği için doğru adımı birlikte atalım.

YIKANABİLİR, KOLAY TEMİZLENİR

RECYCLED CANVAS özgürlüğün tadını çıkarmak isteyen miniklerin çok sevdiği Hopfrög’lerin yanında hemen yerini alıyor.Çok kolay temizlenen, kir tutmayan bu çevre dostu Hopfrög defalarca yıkanmaktan asla bıkmıyor.


3F BAREFOOT ÖZELLİKLİ YENİ SMART WALKER RECYCLED CANVAS

3F Barefoot Özellikli Recycled Canvas Feel, Fit, Flex özellikleri ile minik ayaklar için tasarlandı.


FEEL: HİSSETMENİN HAFİFLİĞİ

Kemer desteği, dolgu ya da yastıklama gibi yeri hissetmenizi engelleyen ağırlıklardan kurtularak hafifleyen ayakkabı yapısı ve bastığınız her adımı derinlemesine hissetmenize olanak sağlayan ultra ince tabanı sayesinde hissetmenin hafifliğini yaşayın! Sinir uçlarının en zengin olduğu ayak tabanında duyusal destek doğal ayak teması taklit edilerek hissettirilir.

 

FIT: UYUM SAĞLAMANIN KONFORU

Geniş burun yapısı ile ayak parmaklarına ihtiyaç duydukları alanı sağlar, işlev görme yeteneği kazandırır.Yürürken, ayak parmakları doğal bir şekilde yayılır ve zemini tamamen kavrayarak dengeli ve sağlam adımlarla yürümesine destek olur.Ayakkabının yerden yüksekliği ön ve arka kısımlarında aynıdır ve zemine tam temas ederek yalnızca minik ayaklarla değil,doğa ile de tam uyumludur.

 

FLEX: ESNEMENİN ÖZGÜRLÜĞÜ

Ultra ince taban ve esnek yapısı ayağın doğal hareketlerini özgürleştirir.Böylece kas ve tendonların etkin kullanımı güçlü ve dengeli bir duruş sağlar.Her adımda tabanın ayak kemikleri ile uyumlu esnemesi, zorlu zemin şekillerinde bile tam kavrama sağlar.


AKILLI CIRT SİSTEMİ
: SMART WINGVELCROS DUO

Çocuk dostu Hopfrög Kids’in özel olarak tasarladığı iki kanatlı akıllı cırt sistemi Smart WingVelcros Duo ile yeni ayakkabı giymeye başlayan minikler bile tek başına ayakkabı cırtını nereden açacağını bilir, tek hamlede açar ve yardım almadan ayağına giyer.Esneyen lastiği ile miniklerin kolayca giyebileceği bir genişlik alanı sağlayan Smart WingVelcros Duo minik ayakları eşit biçimde sarar, fazlalık yapıp rahatsız etmez tombul minik ayaklara ekstra konfor sağlar.

 

KOLAY VE ERGONOMİK KİLİTLİ AYAKKABI DİLİ: HOP-CLICK TONGUE 

Minikler ayakkabısını giyerken dil kısmı giyimi asla zorlaştırmaz, katlanıp içeriye kaçmaz, rahatsızlık vermez.Çünkü kilit sistemi ile dili tutar, kaydırmaz.

 

REFLECTOR FINGER LOOP

RECYCLED CANVAS’ın reflektör logosu karanlıkta parlar, kolaylıkla fark edilir.Hiçbir fırsatı kaçırmayan minikler için eğlenceli bir ışık oyununa dönüşür.

 

 %100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ ORTHOFLEX®”. İÇ TABAN

RECYCLED CANVAS, doğal yürüyüşü destekleyen %100 geri dönüştürülmüş Orthoflex® iç tabana sahiptir.Çevre dostu malzemeden üretilen Orthoflex® iç taban,hafif ama güçlü yapısı ile üstün konfor sağlar. Orthoflex® iç taban ihtiyaç duyulduğunda çıkartıp temizlenebilir,yedek iç taban ile değiştirilebilir.

 

%100 PAMUKLU İÇ ASTAR

%100 pamuklu iç astarı ayağı terletmez.RECYCLED CANVAS’ın ayağı ısı değişimden koruyan katmanları ile uyum sağlayarak ayakkabının içindeki hava akımını destekler. Nemi dengeler, teri önler, her yönüyle miniklerin konforunu önceler.


ULTRA İNCE TP-KAUÇUK KAYDIRMAZ VE DAYANIKLI DIŞ TABAN

Çevre dostu tekrar dönüştürülebilir TP-Kauçuk kaydırmaz ve dayanıklı dış tabanıyla Recycled Canvas’ı minikler parkta, bahçede ve okulda; ihtiyaç duyulan tüm mekânlarda giyebilir. Ultra ince özellikli taban yapısı ile minik ayakların sağlıklı gelişimi kadar konforunu da önceler.

MY NAME IS…“BENİM ADIMETİKETİ

Biliyoruz herkesin bir Hopfrög‘ü var. Miniğinizin çok sevdiği Hopfrög’ün başkalarınınki ile karışmasını istemiyorsanız, ismini “Benim Adım“ etiketi alanına yazın.

Unutmadan “Benim Adım“ etiketinde yazıp çizmeyi seven minikler için kocaman bir yer bıraktık:)


GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ TOWER BOX

Ayrıca geri dönüştürülmüş, orman dostu FSC sertifikalı malzeme içeren TOWER BOX sayesinde, minikler hep yanlarında olmasını istediği şeyleri taşıyabilir. Özel tasarımlı kraft ayakkabı kutusu ile geri dönüştürmenin gücüne hayran olan çevre dostu miniklere eğlenceli çekmeceye sahip olma fırsatı da verir.


ÖZEL RENK SEÇENEKLERİ

RECYCLED CANVAS’ın çok geniş renk ve desen seçenekleri ile minikler tarzına tarz katıyor. Ayakkabı tabanında tona ton seçilen renkleri ile minik ayaklar için havalı ve özgün bir renk kombini sağlıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR