İADE KOŞULLARI
 

 1. İade Koşulları
  1.1.Nasıl İade Yapabilirim?
  1.2.İade Ücreti Süresi
  1.3.Eksik Ürün
  1.4.Ürünü Hangi Adrese Göndermeliyim?

  1.İADE KOŞULLARI

   

Tüm alışverişlerinizde 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. 
 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, siparişlerinizi kargo teslimatı esnasında mutlaka kontrol ederek alınız. Siparişinizin teslimi esnasında paketiniz hasarlıysa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 840 05 52 no.lu hattımızı arayarak, müşteri ilişkileri yetkilimizle durumu paylaşınız. Siparişlerinizin sorunsuz teslimi sonrasında, ürün üzerinde yapılan her türlü değişiklik, ürünün doğal yıpranması dışında kullanımlara bağlı deforme olması, kullanım talimatlarına uyulmaması, ürünün orijinal tasarımına tadilat yoluyla müdahale edilmesi gibi durumlarla tarafımıza ulaştırılacak ürünler garanti kapsamında değerlendirilmeyecektir.


1.1. Nasıl İade Yapabilirim?
 

Sitemizden “Hesabım’ da yer alan “İade Taleplerim” sekmesinden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebi oluşturduğunuzda Yurtiçi Kargo Ücretsiz Gönderi Kodumuzun da bulunduğu bir mail gelecektir. Gelen kodla birlikte tüm Yurtiçi Kargo şubelerinden tarafımıza taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo Ücretsiz Gönderi Kodu: 972 005 774

 

Yurtiçi Kargoyla gönderilmeyen iade talepleri ile ilgili kargo ücretleri tarafınıza aittir.


1.2. İade Ücreti Süresi

 

İadeniz tarafımıza teslim edildikten sonra incelenerek kullanılmamış ve kutu içeriği eksiksiz olması durumunda 2 iş günü içerisinde iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz hesaba/karta yapılacaktır. 
 

Havale siparişleriniz için iade talebi oluştururken “Not” kısmına hesabın ait olduğu banka isim-soy isim ve IBAN bilgilerini yazınız.


1.3. Eksik Ürün

 

Kargo firması tarafından teslim edilen paket üzerinde bulunan “Fatura”da belirtilen ürün adedinden eksik sayıda ürün varsa teslimat esnasında kargo firması görevlisine tutanak tutturup durumu tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

 

Teslimat sırasında, siparişinizi teslim aldığınıza dair imza attıktan sonra mutlaka Yurtiçi Kargo görevlisinin yanında faturanızla birlikte paketin içindeki ürünlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanakla birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. 

 

Bu adımları takip etmeden ürünü teslim aldığınızda sorumluluk Hopfrogkids.com ’a ait olmayacaktır.


1.4. Ürünü Hangi Adrese Göndermeliyim?
 

İade işlemleri için Yurtiçi Kargo Şubeleri aracılığıyla, (Firma adı "HOPFRÖG MAĞAZACILIK VE BİLİŞİM HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş.", gönderici kodu ise 972005774 olarak belirtmek kaydıyla) ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Yurtiçi kargo ile gönderilmeyen iade talepleri ile ilgili kargo ücretleri tarafınıza aittir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR